חברי כנסת ברוסיה רוצים להוציא חוק האוסר על פונדקאות במדינה

מהי הפריית חוץ גופנית?

הפרית חוץ גופנית (IVF בשפה המקצועית) – הינו תהליך המשתמשים בו כאשר אישה מתקשה להיכנס להריון. במסגרת התהליך, שואבים את הביצית של האישה והזרע של הגבר ומפרים אותה מחוץ לגוף האישה בתוך מבחנה. לאחר מכן, שהביצית כבר מופרית, היא מועברת שוב לרחם להמשך תהליך ההיריון. 

 

הילד הראשון בתהליך פונדקאות נולד ב-1978 בבריטניה, כאשר בברית המועצות תהליך הפונדקאות הראשון התבצע בשנת 1986 .

עד שנת 2013 – התבצעו ברוסיה למעלה מ-225,000 אלף הליכי פונדקאות. כששיעור ההצלחה גבוה יחסית ועמד על קצת יותר מ-30% (שזהו בערך גם שיעור ההצלחה העולמי)

 

אם כך, למה רוצים ברוסיה לאסור על תהליך הפונדקאות?

ברוסיה יש הרבה מאוד רעש סביב העניין הזה של הליך הפונדקאות. מלבד העובדה, כי יש הסוברים כי תהליך זה גורם לבעיות ברחם,
הרעש בעיקר הוא סביב האלמנט האתי

 

כמו שהוזכר קודם,  במסגרת התהליך, שואבים את ביצית האישה ומפרים אותה עם זרע הגבר. ואז נוצר מצב שיש יותר אמבריונים ממה שצריך. זאת אומרת, אם צריך 2 אמבריונים ויוצא 5 או 6 - מה לעשות איתם? שכן כל אחד הינו פוטנציאל להתפתחות עובר. 

 

נשים עקרות מעל גיל 40 שחולמות על ילדים ולא מצליחות להרות, רוצות את האמבריונים האלה. ומכיוון שאין חוק מוסדר לגבי כך - לא יודעים מה לעשות עם אמבריונים אלה.

 

מה שמביא לסיבה העיקרית לשמא חברי הכנסת ברוסיה רוצים לאסור על התהליך וזהו - אי רגולוציה  

 

בהיעדר חוק מוסדר - אם פונדקאית המשתמשת בתהליך זה, מלבד עניין האמבריונים שצוין קודם, האם פונדקאית בעצם הופכת לקורבן של טעויות של רופאים וכאשר דברים אלה מגיעים לבית משפט – הם לא יודעים כיצד לפתור זאת היות ואין חוק מוגדר לכך.

בשורה תחתונה - יש בעיה אתית ואין רגולוציה. ולכן בכנסת אמרו, למרות שישי אחוזי הצלחה לא רעים – התהליך לא מוסדר ועדיף לאסור על הליך הפונדקאות. 

 

מה זה אומר מבחינת הנשים שרוצות לעבור את תהליך הפונדקאות?

מחירי הפונדקאות עלולים לעלות בקרוב עקב חוסר באלטרנטיבות. הביקוש עולה ואין מספיק היצע ורק מדינות בודדות מאשרות את התהליך – מה שיגרום לעליית מחירים.

 

למה לבחור בנו בסורוגייט?

אנחנו בסורוגייט – מתחייבים ללוות אתכם לכל אורך התהליך ולא ניתן לכם לעשות טעויות. בחירה במרכז סורוגייט תאפשר לכם להיות רגועים ובטוחים לאורך כל הדרך עד להגשמת חלומכם. וכל זאת בצורה נכונה וחוקית לחלוטין! עם ליווי משפטי מלא בכל שלב של התכנית.

הצוות המקצועי והמנוסה שלנו עם טובי המומחים בכל תחום, יחד עם התכנית הייחודית שלנו שעובדת עד לתוצאה המובטחת.

ומעל 250 תינוקות שנולדו - מוכיחים זאת.

 

בנוסף מעניקים עד 100% מימון!

 

עוד על היתרונות שלנו - תוכלו לקרוא כאן

054-871-76-17

03-376-0778