פונדקאות בגיאורגיה | הליך פונדקאות בחו"ל

למחפשים פונדקאות בחול - תכנית פונדקאות בגרוזיה עם המרכז לתכנון משפחות SurroGate Center הינה גישה ייחודית ושונה לחלוטין המאפשרת להורים פוטנציאליים לעבור את כל הדרך למימוש חלומם לילד בלי דאגות וחרדה.

צוות המומחים של המרכז שלנו, כולל יועצים, פסיכולוגים, עורכי דין, צוות ליווי ורופאים מהטובים ביותר בארץ ובחו"ל ומספק ללקוחותינו את כל הנדרש מתחילת התהליך עם תמיכה וליווי מלאים בכל השלבים של התכנית ועד ללידתו של התינוק (תינוקות) וחזרתם הביתה עם הוריהם.

 

התכנית שלנו עובדת עד לתוצאה המובטחת, לכן אם תבחרו לעבור את התוכנית איתנו תוכלו להיות רגועים ובטוחים שלאורך כל הדרך מההתחלה ועד לידתו של ילדכם מחכים לכם רק הפתעות נעימות, ללא עלויות נוספות מיותרות.

 

הליך פונדקאות בחול

במהלך הפעילות של המרכז לתכנון משפחות SurroGate Center ועם שיתוף פעולה מלא עם מרכזים רפואיים פרטיים ומובילים בחו"ל ובתי חולים בארץ פיתחנו חבילה של תכנית פונדקאות בגיאורגיה במרפאה שלנו, הכוללת את כל ההיבטים הרפואיים והמשפטיים של התהליך ומאפשרת לנו להבטיח בסיומה של התוכנית לידה של תינוק בריא, במחיר קבוע וללא עלויות נוספות, ללא קשר לכמות הניסיונות והזמן הנדרשים.

 

אחד מהיתרונות הרבים של תכנית הפונדקאות במרכז SurroGate Center בגאורגיה הוא האפשרות להחליף את האם הפונדקאית לאחר כמה ניסיונות לא מוצלחים (בדרך כלל לאחר 2) ללא תוספת תשלום. כמו כן, במרכז שלנו פועלת מחלקה, המנהלת מאגר נתונים משלנו של אימהות פונדקאיות פוטנציאליות, העומדות בכל הקריטריונים הדרושים ונבחרו בקפידה, מה שפותר את לקוחותינו מעלויות של דמי סוכנויות לחיפוש אימהות פונדקאיות, ומספק שליטה מלאה ומעקב הריון של האם הפונדקאית בכל השלבים. 

 

את כל היתרונות שלנו  ניתן למצוא כאן 

 

תמיכה משפטית ופסיכולוגית מלאה של המרכז שלנו על ידי אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחומם וליווי צמוד בכל שלבי התכנית יאפשרו לכם ליהנות מכל התהליך ולהפוך את הדרך אל החלום שלכם למסע מאושר ובלתי נשכח.


למידע מפורט על כל שלבי תכנית הפונדקאות בגאורגיה של המרכז לתכנון משפחות SurroGate Center היכנסו לעמוד הבא:

שלבי תכנית הפונדקאות

 

 

למידע נוסף ולקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות צרו איתנו קשר

טלפון:  054-871-76-17  

מייל:    info@surro-gate.com

סורוגייט | פונדקאות בגיאורגיה | פונדקאות בחו"ל | תכנית ייחודית המבטיחה 100% הצלחה! ומעל 400 תינוקות שנולדו והפכו זוגות להורים מאושרים - מוכיחים זאת. ליווי לכל אורך התהליך!

 

למחפשים פונדקאות בחו"ל - תכנית פונדקאות בגרוזיה עם המרכז לתכנון משפחות SurroGate Center הינה גישה ייחודית ושונה לחלוטין המאפשרת להורים פוטנציאליים לעבור את כל הדרך למימוש חלומם לילד בלי דאגות וחרדה.

 

צוות המומחים של המרכז שלנו, כולל יועצים, פסיכולוגים, עורכי דין, צוות ליווי ורופאים מהטובים ביותר בארץ ובחו"ל ומספק ללקוחותינו את כל הנדרש מתחילת התהליך עם תמיכה וליווי מלאים בכל השלבים של התכנית פונדקאות בגיאורגיה ועד ללידתו של התינוק (תינוקות) וחזרתם הביתה עם הוריהם. 

 

תכנית פונדקאות בחו"ל של סורוגייט עובדת עד לתוצאה המובטחת, לכן אם תבחרו לעבור את התוכנית איתנו תוכלו להיות רגועים ובטוחים שלאורך כל הדרך מההתחלה ועד לידתו של ילדכם מחכים לכם רק הפתעות נעימות, ללא עלויות נוספות מיותרות. 

 

הליך פונדקאות בחו"ל

במהלך הפעילות של המרכז לתכנון משפחות SurroGate Center ועם שיתוף פעולה מלא עם מרכזים רפואיים פרטיים ומובילים בחו"ל ובתי חולים בארץ פיתחנו חבילה של תכנית פונדקאות בגיאורגיה במרפאה שלנו, הכוללת את כל ההיבטים הרפואיים והמשפטיים של התהליך ומאפשרת לנו להבטיח בסיומה של התוכנית לידה של תינוק בריא, במחיר קבוע וללא עלויות נוספות, ללא קשר לכמות הניסיונות והזמן הנדרשים. 

 

אחד מהיתרונות הרבים של תכנית הפונדקאות בגאורגיה במרכז SurroGate Center הוא האפשרות להחליף את האם הפונדקאית לאחר כמה ניסיונות לא מוצלחים (בדרך כלל לאחר 2) ללא תוספת תשלום. כמו כן, במרכז שלנו פועלת מחלקה, המנהלת מאגר נתונים משלנו של אימהות פונדקאיות פוטנציאליות, העומדות בכל הקריטריונים הדרושים ונבחרו בקפידה, מה שפותר את לקוחותינו מעלויות של דמי סוכנויות לחיפוש אימהות פונדקאיות, ומספק שליטה מלאה ומעקב הריון של האם הפונדקאית בכל השלבים. 

 

תמיכה משפטית ופסיכולוגית מלאה של המרכז שלנו על ידי אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחומם וליווי צמוד בכל שלבי התכנית יאפשרו לכם ליהנות מכל התהליך ולהפוך את הדרך אל החלום שלכם למסע מאושר ובלתי נשכח.

 

הליך הפונדקאות בחו

מסלולים

מסלולים

הליך הפונדקאות בחו

שאלות נפוצות

האם ייתכן שאם פונדקאית תתחרט לאחר הלידה?

למה דווקא פונדקאות בגיאורגיה?

למה לא בישראל? מה החסרונות בפונדקאות בארץ?

האם אנחנו צריכים לדאוג לשהייה ולכל הפרטים הקטנים?

לאם פונדקאית אין שום קשר גנטי לתינוק וזה רשום בכל המסמכים וגם בהסכם שנחתם בין ההורים לאם. לכן, אין לה באפשרותה להתחרט ולהשאיר את התינוק אצלה, אחרת זו עבירה פלילית.

מרחק טיסה קצר, אוויר נקי, חוק שמסדיר כל הפרטים הקטנים, אימהות פונדקאיות אמינות, רמת רפואה פרטית גבוהה מאוד עם ציוד חדיש ומעבדות הכי חדשות, צוות רפואי מקצועי מאוד.

1. ביורוקרטיה - וועדת אישורים  2. איתור בעייתי של אם פונדקאית 3. אין אפשרות להחלפת אם פונדקאית 4. 6-12 חודשים עד לתחילת התכנית 5. הגבלת מספר טיפולים 6. הגבלת גיל ההורים

מרכז סורוגייט דואג לכם לשהייה בשני ביקורים שלכם - הראשון בתחילת התכנית למשך עד 7 ימים באחת הדירות של המרכז והביקור השני בלידת התינוק שיכול להימשך עד 45 ימים.​​

התקשרו עכשיו:  054-871-76-17

מה לקוחות אומרים עלינו....

מיכה ואביטל בוכריס

ברצוננו להודות ממעמקי לבנו למרכז סורוגייט על הדאגה, החום והאכפתיות. בזכותכם משפחתנו גדלה. עם לידתה של בתנו נגה - החיים שלנו קיבלו משמעות חדשה....  להמלצה המלאה >>

ירון וגלי בן חיים

אחרי טראומה גדולה מטיפולים כושלים ובעיות בירוקרטיות בתחום הפונדקאות בארץ החלטנו לעבור תהליך בחו"ל. מצאנו את סורוגייט שגם קיבלנו המלצות עליו...  להמלצה המלאה >>

משפחת רוזיסצקי

את ההיכרות שלי עם פונדקאות תיארתי לעצמי קצת אחרת. היה נדמה לי שתחום זה עם הרבה שדות אפורים ודברים לא נעימים. מסתבר שזה תלוי למי פונים....  להמלצה המלאה >>

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה:

This field is required.

פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו עמנו קשר ונגשים גם לכם את החלום...

חייגו עכשיו:  054-871-76-17

מבטיחים 100% הצלחה! 

ליווי עד לתוצאה המובטחת

רופאים ישראליים ובינלאומיים

ליווי אישי ותמיכה לכל אורך התהליך 

פגישת ייעוץ והכוונה חינם 

400 תינוקות שנולדו

והפכו זוגות להורים מאושרים 

מעניקים עד 100% מימון

054-871-76-17

03-376-0778