שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה:

This field is required.

שלב  7: חזרה הביתה עם התינוק

לאחר לידת התינוק שלכם, אנחנו יכולים להתחיל את השלבים הסופיים של המסע שלכם.

 

הצוות שלנו יסייע לכם בקבלת כל סידורי הנסיעה הדרושים, כך אתם תוכלו לחזור הביתה עם התינוק שלכם בקלות. אנחנו ביחד עם צוות עורכי הדין שלנו נסייע לכם גם לקבל את תעודת הלידה ומסמכים משפטיים נדרשים אחרים.

 

השראה, רכות ופינוק ללא פשרות – הופכים כל מסע פונדקאות בגאורגיה או באוקראינה עם המרכז לתכנון משפחה סורוגייט לבלתי נשכח.

 

אז בואו נתחיל!

שלבים-בתוכנית-הפונדקאות של סורוגייט

 

במרכזים הרפואיים שלנו לטיפולי הפריה חוץ גופנית ופונדקאות בגאורגיה ובאוקראינה אנחנו מציעים לכם שילוב חסר תקדים ובלעדי של תכניות פונדקאות עם חבילת שירותים מותאמת אישית ואחוזי הצלחה גבוהים, שמעשיר ומרחיב את החוויה שלכם בדרככם להורות.

 

שלבי תוכנית הפונדקאות במרכז לתכנון משפחה סורוגייט – בדרך הנכונה:

שלב 1: יצירת קשר

צרו קשר עם היועצים והמתאמים שלנו בסורוגייט. הצוות הזה - הם האנשים העיקריים שילוו אתכם לאורך כל הדרך. המקצועיות, האדיבות ויחס חם ואישי יספק לכם, ההורים המיועדים, רמת שירות שאין לה תחרות.

 

הקשר עם המתאמים שלנו יעמיד אתכם בדרך הנכונה מהצד הראשון ויבטיח לכם תמיכה מלאה וליווי אישי בכל שלב ושלב – כך שתוכלו להתקדם לחלום שלכם בביטחון ושלווה.

 

במפגש ההיכרות איתנו תוכלו לקבל מידע על כל המסלולים והמחירים ללא שום התחייבות. 

 

בשלב הזה גם תוכלו לקבל פרטים על אפשרויות המימון עד 100% לתוכנית הפונדקאות שלנו.

שלב 2: הסכמים וצד המשפטי

גאורגיה ואוקראינה הינן מדינות שבהם פונדקאות חוקית לחלוטין ואף מוסדרת בחוק עד הפרטים הקטנים.

 

הצוות המשפטי שלנו המורכב מעורכי דין ישראלים וגאורגיים מהטובים ביותר ומומחים בתחום הפונדקאות והסדרת מעמדם של התינוקות הנולדים בחו"ל דרך פונדקאות. עורך דין מקצועי בהליך הפונדקאי הינו ההבדל בין רגע מושלם לאכזבה עמוקה.

 

בתוכנית הפונדקאות אין מקום לרגע של היסוס או אי וודאות. במרכז סורוגייט הצוות המשפטי שלנו דואג לכל פרט קטן והביטחון שלכם לאורך כל המסע המרגש הזה. עורכי הדין הנבחרים של מרכז סורוגייט יודעים להגן עליכם במקרים שלא יכולתם לדמיין אפילו. אתם תקבלו הסבר מלא ומפורט על כל שלבי התכנית מהבחינה המשפטית, תעברו על כל ההסכמים שיהיה עליכם לחתום ותכירו את החוקים של גאורגיה ואוקראינה בנוגע לפונדקאות.

 

הליווי המשפטי המלא שלנו המקיף אתכם בבטיחות וכן המסירות הבלתי מתפשרת שומרים לא רק עליכם – אלה גם על העתיד של המשפחה שלכם.

 

אחרי חתימה על ההסכם אפשר להתקדם לשלבים הרפואיים הכרוכים בתהליך.

שלב 3: מפגש עם המנהל הרפואי של מרכז סורוגייט – דר' טוניצקי.

במפגש זה דוקטור טוניצקי יקבל מכם את כל הפרטים אודות המצב הבריאותי שלכם ובמידת הצורך יפנה אתכם לבדיקות נוספות במסגרת קופת החולים. דר טוניצקי הינו המנהל הרפואי של כל התהליך הרפואי בכל התכנית במרכז סורוגייט.

 

כאשר הכל מוכן ויש אישור אנחנו נמשיך במסלול שיבחר על ידכם.

שלב 4: מציאת אם פונדקאית

במקביל לשלב 3 אנחנו מתחילים במציאת אם פונדקאית בהתאם לדרישות והציפיות שלכם על ידי הצוותים המקומיים שלנו בטביליסי או בקייב. אתם מקבלים מאתנו מספר מועמדות שעם כל אחת מהן אתם יכולים לדבר דרך שיחת וידאו ולבחור בשבילכם את המועמדת האופטימלית ביותר עבורכם.

 

ראוי לציין שאצלנו יש לכם אפשרות להחליף את האם הפונדקאית ללא תוספת תשלום והוצאות מיותרות כבר לאחר ניסיון החזרה השני שלא הצליח.

 

עם ההדרכה הנכונה ותמיכה, הקשר ביניכם לבין האם הפונדקאית שלכם יהווה את הבסיס לחוויה המושלמת שלכם בהליך הפונדקאי.

 

החל מיצירת פרופיל ההורים המיועדים שלכם למציאת האם פונדקאית והקמת הסכם פונדקאות רשמי, השירותים המתאימים שלנו יוצרים כמה מן הקשרים הנחשקים והיציבים ביותר בעולם.

 

האימהות הפונדקאיות שלנו הן מוכנות מבחינה פיזית, רגשית ופסיכולוגית להיכנס לתכנית פונדקאות מיד ברגע שיבחרו. תהליך הסינון הקפדני הראשוני שלנו מבטיח שרק המועמדות המתאימות ביותר מתקבלות. כל מועמדת שלנו עוברת מערך בדיקות רפואיות מקיף ביותר וגם שיחה עם פסיכיאטר ישראלי של מרכז סורוגייט הדוקטור מרק זאבין.

שלב 5: נסיעה לטביליסי או לקייב

יש לנו עוד הגדרה חדשה לפונדקאות בגאורגיה או באוקראינה - אחת שמציעה יותר סיפוק, קלות רבה יותר ותגמול ללא תחרות.

 

כאשר אתם נוסעים לטביליסי או קייב עבור , אתם הופכים להיות הרבה יותר מאשר הורים מיועדים, אתם מצטרפים למשפחה גלובלית של אנשים בעלי מוטיבציה משותפת, מאוחדים על ידי מטרה אחת - בניית משפחות באהבה.

 

 

יש לכם שתי אפשרויות זמינות בהתאם למסלול שתבחרו:

 

אפשרות 1 - כל תהליך הטיפול (החל משאיבת ביציות ועד להחזרתם של העוברים לרחמה של האם הפונדקאית) מתרחש בגאורגיה או באוקראינה: יהיה עליכם להיות באחת המדינות במשך 5-7 ימים.

 

אפשרות 2 - בגין התהליך הראשוני של התכנית שיבוצע בישראל, אתם צריכים לבוא לגרוזיה או אוקראינה רק ל 3 -4 ימים.

 

מערך רפואי מלא מפורט בשלב הבא.

 

לאחר שמחזור IVF הושלם, הורים מיועדים יכולים לנסוע הביתה ולחכות לחדשות המרהיבות של בדיקת ההריון.

 

אנו נמשיך לעקוב ולטפל באם הפונדקאית שלכם במהלך ההריון הפונדקאי כולו.

שלב 6: המערך הרפואי

כאשר תשוקה וחמלה צריכות לשבת במושב אחורי ברפואת פוריות, הצוות הרפואי שלנו גם בארץ וגם בחו"ל בעל יכולת אומנותית רבה לבצע טיפולי פונדקאות והפריה חוץ גופנית ברמה עולמית. 

 

מרפאות הפוריות ברמותיהן הגבוהות ביותר עם הטכנולוגיה המודרנית, החדשנית ושירותים רבים ממשיכות לעורר השראה אצל ההורים המיועדים שלנו מדי יום.

 

להלן השלבים של כל המערך הרפואי בתוכנית הפונדקאות עם מרכז סורוגייט:

 

 

שלב א - סנכרון מחזור

בעוד שהאימא המיועדת מקבלת תרופות פוריות כדי לגרות התפתחות זקיקים בשחלות, האם הפונדקאית גם לוקחת תרופות כדי לשלוט על התקדמות המחזור שלה. שתי נשים תהיינה תחת פיקוח הדוק במהלך תהליך סנכרון המחזור.

 

צעד זה מושג באמצעות תרופות הורמונליות. לאחר שהמחזורים שלהן מסונכרנים, נמשיך עם תהליך הפונדקאות. 

 

 

שלב ב - טיפול הורמונלי

הפונדקאית תתחיל נטילת אסטרוגן כדי לעורר צמיחה של רירית הרחם והאימא המיועדת תתחיל לקחת תרופות כדי לעורר ייצור ביציות.

 

ניטור קפדני של השחלות הוא משמעותי לפיתוח ביציות באיכות גבוהה כמו גם את בטיחות הפציינטית.

 

 

שלב ג - שאיבת ביציות

לאחר מעקב צמוד על השחלות והרחם, מומחה לפוריות יכול לקבוע האם הביציות בשלות ומוכנות לשאיבה. ברגע שרירית הרחם של האם הפונדקאית מפותחת כראוי, תורמת ביציות או האימא המיועדת מתכוננת לשאיבת ביציות - הליך כירורגי שגרתי באמצעות מחט והרדמה.

 

אולטרסאונד וגינלי משמש כדי לכוון מחט דרך דופן הנרתיק לתוך השחלה ובתוך הזקיק; על ידי יניקה מתבצעת שאיבה של הנוזלים והביציות לתוך צינור IVF.

 

 

שלב ד - הפריה

הביציות מופרות בזרע של האב המיועד ואז מודגרות ונצפות במשך 3-4 ימים. בממוצע נשאבות בין 7 ל 20 ביציות. תהליך זה נעשה באמצעות הפריה חוץ גופית (IVF), באמצעות הזרקת זרע לציטופלסמה של הביצית (ICSI).

 

 

שלב ה - החזרת העוברים

העוברים מועברים דרך הליך שאינו מכאיב לתוך הרחם של האם הפונדקאית. בדיקת הריון מתבצעת כארבעה עשר ימים לאחר החזרת העוברים.

 

למרבה הצער ישנם מקרים שבהם IVF אינו מצליח בניסיון הראשון. למרות שאלו חדשות מאכזבות באופן טבעי, חשוב להבין כי שיעורי הריון IVF הם לא 100%.

 

אם התוצאה היא שלילית, אז ניתן לבצע החזרה נוספת עם עוברים מוקפאים (** אם הייתה כמות נאותה של עוברים להקפיא). ההורים המיועדים יכולים גם להתחיל עוד מחזור באמצעות עוברים טריים.

 

 

שלב ו - הצלחת הריון

אם מחזור הטיפולים מוצלח, צוות פונדקאות סורוגייט שלנו מפקח על בסיס יום-יומי על בריאותה וריווחתה של האם הפונדקאית (הן פיזית והן פסיכולוגית), ומשמש כמשאב להורים המיועדים להתכונן לבואו של התינוק החדש.

 

האם הפונדקאית שלכם תהיה במעקב הריון לפי פרוטוקולים ישראליים ותחת פיקוח המנהלים הרפואיים של מרכז סורוגייט דר' טוניצקי ודר' סמסאישוילי. ההורים המיועדים מקבלים דיווח על מצבה של האם הפונדקאית וכן תוצאות של כל הבדיקות במסגרת מעקב ההריון ממלווה האישי שלכם במרכז סורוגייט בארץ.

 

שלב הלידה של התינוק/ות

ההורים המיועדים נדרשים לנסוע לגאורגיה או לאוקראינה לקראת הלידה של התינוק (או בסמוך למועד לידה משוער או במועד ניתוח קיסרי מתוכנן)

 

קבלת תעודת לידה לוקחת יום או יומיים אחרי הלידה.

 

לאחר שתקבלו את תעודת הלידה, ניתן להתחיל בהגשת כל המסמכים הדרושים לשגרירות הישראלית עבור דרכון תינוק או מסמכי נסיעה. תתבקשו לעבור בדיקת רקמות (DNA לצורכי הסדרת מעמדו של התינוק).

 

כשלתינוק מותר לעזוב את בית החולים, ההורים מיועדים יכולים לקחת את הנולד שלהם מבית החולים ולהתחיל בפרק הבא של המסע מופלא.

השאירו לנו פרטים ונשמח לתאם איתכם פגישת ייעוץ ללא עלות

054-871-76-17

03-376-0778