1. מה היתרון שלכם על פני פתרונות אחרים ?​

בפני זוגות ואנשים המתקשים להביא ילדים לעולם באופן טבעי קיימים היום מספר אפשרויות. כאשר מדובר בבעיית פוריות שבה לא נוצר הריון בדרך טבעית, אך אישה יכולה לשאת הריון וניתן להשיג ביציות בעזרת טיפול תרופתי וכירורגי, ניתן לעבור דרך טיפול הפריה חוץ גופנית סטנדרטית שברוב המקרים מצליחה ומסתיימת בהריון ולידה. כשאנחנו מדברים על מקרים שבהם לאישה מסיבה בריאותית כלשהי או מחלות גנטיות למיניהם אין אפשרות להשיג ביציות, או גיל האישה לא מאפשר להשתמש בביציות שלה לצורכי הפריה חוץ גופנית, עקב איכות נמוכה וסיכויים קטנים להיריון, אז ניתן להיעזר בתרומת ביציות (במידה ואישה יכולה לשאת את ההריון וללדת).

 

במקרים בהם לאישה אין אפשרות לשאת הריון, בין אם זה בגלל שאין לה רחם ובין אם זה בגלל בעיות בריאותיות אחרות המונעות ממנה להיכנס להיריון, או שאינה יכולה ללדת אבל יש לה שחלות ואפשר להשיג ביציות (ובתנאי שגילה של האישה אינו עובר את גיל 40), ניתן להיעזר בשירותים של אם פונדקאית שתישא הריון עבור הזוג. הפתרון הזה היום עוזר ליותר ויותר אנשים להגשים את החלום להיות הורים כאשר כל האפשרויות אחרות אינן רלוונטיות.

 

קיימים זוגות שפונים לפתרון של פונדקאות, שעברו לא מעט טיפולים והתייאשו מכל הניסיונות והריון לא נוצר, שבסופו של התהליך מביא להורות מאושרת.

זוגות שעברו את גיל 40 ולפעמים גם אחרי טיפולי הפריה רבים לא מוצלחים, כמו גם זוגות צעירים שמסיבה בריאותית, לאישה אין ביציות ואין לה אפשרות לשאת הריון ו/או ללדת, פונים אלינו גם לתכניות של פונדקאות עם תרומת ביציות.

 

כמעט בכל מקרה היום ניתן להתאים פתרון מתאים ונכון כשיש רצון וחלום להביא ילד ולהיות הורה מאושר. וזה מה שהמרכז שלנו עושה. אצלנו, קודם כל, תמיד וללא שום התחייבות וללא עלות אפשר לקבל הכוונה ויעוץ בכל שאלה בנושא פונדקאות, תרומת ביציות, היבטים משפטיים של תהליכים בארץ ובחו"ל ולהתחיל את הדרך אל החלום עם בטחון ובלי הוצאות מיותרות.

054-871-76-17

03-376-0778