7. איך מוצאים פונדקאית אמינה ומתאימה?

זו אחת השאלות החשובות שכל זוג צריך לחשוב אליה לפני תחילת הליך פונדקאי, לא משנה האם זה בארץ או בחו"ל. יש המון פרמטרים צריך להקדיש להם חשיבות רבה מאוד בבחירת אם פונדקאית והרבה מאוד שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם. לעשות את זה בעצמכם כמעט בלתי אפשרי. כמו כן גם אין לכם שליטה ופיקוח עליה בזמן ההיריון.

 

לכן, לצורכי איתור אם פונדקאית, ליווי משפטי לאורך כל התהליך, מעקב היריון ופיקוח על האם פונדקאית פונים לחברות שזוהי מומחיותם. שירותי איתור אם פונדקאית ניתן למצוא בכל מיני סוכנויות בארץ ובחו"ל, המציעות לכם מספר מועמדות שבדרך כלל עוברות רק ראיון ראשוני ונכנסות למאגר, סוכנות לוקחת על השירות כזה סכום הנע בין $3500-4500$ ובזה האחראיות שלה מסתיימת.

 

במרכז סורוגייט ישנו מאגר אימהות פונדקאיות שעברו סינון ראשוני קפדני, הכולל בדיקות רפואיות ראשוניות, חוות דעת פסיכולוג של המרכז, ראיון אישי ועומדות בקריטריונים הגבוהים ביותר ומוכנות לתחילת התהליך. אבל פה זה לא נגמר. אחרי כניסה להיריון יש צוות של המרכז בחו"ל שדואג ומפקח על בסיס יום יומי על האם הפונדקאית, מלווה אותה לכל הבדיקות במהלך ההיריון  לפי פרוטוקולים ישראליים ומעדכן אתכם באופן שוטף על מצבה.​

054-871-76-17

03-376-0778