יש מספר מדינות לא גדול שבהן ניתן לעבור הליך פונדקאות, ביניהם: ישראל, אוקראינה, רוסיה, ארצות הברית, גיאורגיה, הודו ונפאל.

כמה מילים על כל אחד בנפרד:

ישראל - בישראל הפונדקאות היא חוקית, אך כרוכה במספר שלבים ביורוקרטיים ובאישורי וועדה, עלויות גבוהות יחסית, קושי למצוא אם פונדקאית (שגם לא תעשה צרות אחרי זה), הגבלת גילאים. היתרון - זה כאן בארץ.

אוקראינה - המרחק סביר, שעתיים וחצי של טיסה ישירה, מנטליות נוחה, רמת הצוות רפואי בקליניקה פרטית די גבוה. חיסרון - רק זוגות נשואים יכולים לעבור את ההליך הפונדקאות באוקראינה, קצת ביורוקרטיה, אבל ניתן לפתור.

רוסיה - מרחק של 4-5 שעות טיסה, מזג אוויר קר יחסית לאוקראינה וגיאורגיה, אוויר מזוהם, הליכים ביורוקרטים קשים והחוק לצדה של האם פונדקאית.

ארצות הברית - היתרון היחיד הוא הרמה הגבוהה של הרפואה. החיסרון - מרחק גדול, עלויות פי 2.5 יקר יותר מבארץ ובמדינות אחרות.

גיאורגיה - מרחק טיסה של 2,5, מזג אוויר נוח, אוויר נקי, מנטליות נוחה מאוד, חוק שמסדיר כל הפרטים הקטנים, אימהות פונדקאיות אמינות, רמת רפואה פרטית גבוהה מאוד עם ציוד חדיש ומעבדות הכי חדשות, צוות רפואי מקצועי מאוד. החסרונות - זה לא בארץ (לפעמים זה יתרון...)

הודו ונפאל - מדינות עולם השלישי, בשירותי פונדקאות במדינות האלה משתמשים זוגות חד-מיניים. לא נרחיב הרבה מכיוון שזה לא רלוונטי עקב ריבוי חסרונות ברור. יתרון - אולי עלויות נמוכות יותר...

המרכז הרפואי הפרטי שלנו ממוקם בגיאורגיה ובו פועלים רופאים מומחים בתחום פוריות בעלי ניסיון רב והצלחות מדהימות יחד עם המומחים שלנו ותחת פיקוח של רופאים ישראלים שלנו.​

9. באיזה מדינה הכי כדאי לבצע הליך פונדקאות?

054-871-76-17

03-376-0778