שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה:

This field is required.

1) מסלול הכל מורחב

במסלול הכל כלול כל שלבי התכנית מתבצעים במרכז הרפואי שלנו בגאורגיה או באוקראינה. במסלול זה יש לכם אפשרות להתחיל את ההכנות פה בארץ ולהגיע למרכז הרפואי שלנו בחו"ל לאחר סנכרון מחזורים בין התורמת והאם המיועדת ובמועד שהביציות של הראשונה מוכנות לשאיבה. לאחר שאיבת הביציות של התורמת ההפריה שלהן בעודן טריות בזרע של האב הביולוגי מתבצעת במקום, החזרת העוברים הטריים לרחמה של האם המיועדת מתבצעת לאחר מספר ימים. העוברים הנותרים יוקפאו וישמרו לצורך החזרות נוספות במידת הצורך או שתוכלו לקחת אותם איתכם הביתה לשמירתם בארץ ושימוש עתידי.את המסלול הזה ניתן לעבור עם צוות הרופאים הישראלי שלנו, אשר יצא יחד אתכם לחו"ל ויבצע את כל הטיפולים במרכז הרפואי שלנו בטביליסי או בקייב.

 

 

2) מסלול משולב 

במסלול המשולב באפשרותכם לא לצאת לחו"ל. החלק הראשון של התכנית הכולל: בדיקות רפואיות של התורמת, הכנה הורמונלית ושאיבת ביציות מתבצע בקליניקה שלנו בחו"ל. את ההפריה של הביציות הנתרמות בזרע של האב הביולוגי ניתן לעשות במקום תחת פיקוח מלא של הצוות שלנו (זרע של האב הביולוגי מועבר לקליניקה על ידינו) ובמקרה הזה העוברים מועברים לישראל להמשך העברתם לרחמה של האם המיועדת במסגרת קופת חולים, או שהביציות הנתרמות עוברות הקפאה ומועברות לישראל להמשך הפרייתן בזרעו של האב הביולוגי והעברת העוברים לרחמה של האימא המיועדת. את המסלול הזה ניתן לבצע עם צוות הרופאים הישראלי שלנו, שיצא לחו"ל ויבצע את כל הטיפולים במרכז הרפואי שלנו בטביליסי או בקייב.

 

את הפרטים המלאים בנוגע למסלולים בתכנית תרומת הביציות בגאורגיה ובאוקראינה עם המרכז לתכנון משפחה SurroGate והתאמת מסלול אישי, כולל מחירים של כל מסלול ניתן לקבל בפגישת יעוץ ללא התחייבות.

1) מסלול הכל מורחב

במסלול הכל כלול כל שלבי התהליך מתבצעים במרכז הרפואי שלנו בגאורגיה או באוקראינה. במסלול זה יש לכם אפשרות להתחיל את ההכנות פה בארץ ולהגיע למרכז הרפואי שלנו בחו"ל לאחר סנכרון מחזורים בין האם הפונדקאית והאם הביולוגית ובמועד שהביציות של השנייה מוכנות לשאיבה. לאחר שאיבת הביציות ההפריה שלהן בעודן טריות בזרע של האב הביולוגי מתבצעת במקום, החזרת העוברים הטריים לרחמה של האם הפונדקאית מתבצעת לאחר מספר ימים. העוברים הנותרים יוקפאו וישמרו לצורך החזרות נוספות במידת הצורך.

 

במסלול זה ישנה גם אפשרות לבצע החזרות נוספות של עוברים טריים במסגרת המסלול המורחב, עם חזרה לשלב הראשון של התכנית, הכולל: הכנה, שאיבת ביציות, הפריה והחזרת העוברים הטריים לרחמה של האם הפונדקאית.

 

את המסלול הזה ניתן לעבור עם צוות הרופאים הישראלי שלנו, שיצא יחד אתכם לחו"ל ויבצע את כל הטיפולים במרכז הרפואי שלנו בטביליסי או בקייב.

 

כמו כן, קיימת אפשרות להחזרת עוברים לשתי אימהות פונדקאיות בו זמנית, על מנת להגביר את הסיכויים להריון, אך צריך לקחת בחשבון שתמיד ישנו סיכוי ששתיהן תכנסנה להיריון ואפשרות להריונות עם תאומים, כך שאם הכל יצליח בדרך הזאת אז תקבלו בסוף התהליך 4 ילדים.

 

 

 

2) מסלול משולב

את השלב הראשון כולו של התהליך במסלול המשולב מבצעים בארץ (אפשרות במסגרת של קופת חולים), שכולל הכנה הורמונלית של האם הביולוגית, שאיבת ביציות, הפריה חוץ גופנית על ידי זרע האב הביולוגי והקפאת עוברים.

 

העוברים הקפואים מועברים למרכז הרפואי שלנו בגאורגיה או באוקראינה לצורך החזרתם לרחמה של האם הפונדקאית ושמירתם להחזרות נוספות במידת הצורך.

 

את הפרטים המלאים בנוגע למסלולים בתכנית הפונדקאות בגאורגיה ובאוקראינה עם המרכז לתכנון משפחה SurroGate והתאמת מסלול אישי, כולל מחירים של כל מסלול ניתן לקבל בפגישת יעוץ ללא התחייבות.

מסלולים

 

רק המרכז לתכנון משפחה סורוגייט מציע לכם מסלולים בלעדיים בתכניות פונדקאות ותרומת ביציות בגיאורגיה ובאוקראינה, המותאמים אישית לכל אחד.

מסלולי תכנית פונדקאות בגאורגיה ובאוקראינה

מסלולי תכנית תרומת ביציות בגאורגיה ובאוקראינה 

השאירו לנו פרטים ונשמח לתאם איתכם פגישת ייעוץ ללא עלות

054-871-76-17

03-376-0778