דר' טוניצקי סרגיי

ד"ר טוניצקי סרג' רופא מומחה ברפואת נשים ובמיילדות. רופא-מנתח בכיר במחלקת נשים ויולדות, המרכז הרפואי הלל יפה, חדרה, תל אביב (רמת החייל) ,הרצליה מדיקל סנטר, קופ"ח מכבי.

ד"ר טוניצקי מבצע: מעקב הריון, דיקור מי שפיר, הפסקת הריון (הפלה), תפירת קרום בתולין, פתיחת קרום בתולין, ניתוח פלסטי של הפות והעריה וטיפול בדימום לא סדיר. 

 

מומחיות-העל של ד"ר טוניצקי סרג' היא בביצוע הניתוחים הגינקולוגים בשיטת ה- Minimal Invasive Surgery, אשר לפיה, מדובר במינימום פגיעה ברקמה תקינה להשגת תוצאה לא פחות טובה מניתוח קלאסי, ובכללן פחות סיבוכים, פחות דימומים, פחות זיהומים, פחות כאבים, ניוד מוקדם, אישפוז קצר מאד וחזרה מוקדמת למעגל החיים השיגרתי. 

 

ד"ר טוניצקי מבצע הסטרוסקופיות אבחנתיות אמבולטוריות, הסטרוסקופיות ניתוחיות, לפרוסקופיות, לפרוטומיות (פתיחת בטן לצורך כריתת רחם), מיומות, ניתוחים וגינאליים, ניתוחים קיסריים וכן בעל ניסיון רב בהפסקות הריון (הפלות נדחות או אישורי ועדה). 

 

הרפואה האסתטית של הפות והנרתיק התפתחה והתחדשה בשנים האחרונות, לד"ר טוניצקי יש נסיון רב בתחום תיקוני שפתיים, הצרת או הרחבת נרתיק ועוד. 

 

ד"ר טוניצקי מאמין כי היחס החם האישי והליווי של כל מטופלת, במיוחד אלו העוברות פעולות כירורגיות, תורמים להצלחת כל טיפול באשר הוא, והינן חלק בלתי נפרד מהשירות הרפואי המקצועי הניתן על ידו.

ד"ר טוניצקי שם דגש על הסבר מפורט ומקיף במהלך היעוץ, מציג את כל האפשרויות הטיפוליות על מנת לתת לך כלים לקבלת כל החלטה. 

הליווי של ד"ר טוניצקי הינו אישי: מעקבי הריון צמודים. בניתוח, משלב הפגישה הראשונה ועד לניתוח והביקורת שלאחריו, ומשתף את בני המשפחה לפי רצונך. השירות ניתן במקרים אלקטיבים ובמקרים דחופים.

 

ד"ר טוניצקי מדריך ניתוחים של רופאים מתמחים.

 

ד"ר טוניצקי שותף קבוע בכינוסים לאומיים ובינלאומיים ולוקח חלק קבוע בהשתלמויות בנושא הכירורגיה בה הוא מתעדכן ברמה המקצועית העדכנית ביותר באופן שוטף.

 

תחומי הטיפול:

גינקולוגיה

ניתוחים לפרוסקופיים והיסטרוסקופים

קונדילומה

מחלות צוואר הרחם, פות ונרתיק

ניתוחים פלסטים גינקולוגיים

כירורגיה לפרוסקופית אונקולוגית

שחלות פוליציסטיות

כאבים בעריה

שרירני רחם (מיומות)

שיקום רצפת האגן

מעקב הריון

דיקור מי שפיראי שליטה בשתן

הפסקות הריון

כריתת רחם

אנדומטריוזיס

סרטן צוואר הרחם

סרטן רירית הרחם

מוכר ב- קופות חולים \ פרטי \ ביטוחים:

רופא ומנתח מול כל חברות ביטוחי הבריאות הפרטיים בישראל. 

קופ"ח מכבי

 

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה:

This field is required.

צרו איתנו קשר

054-871-76-17

03-376-0778