שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה:

This field is required.

צרו איתנו קשר

ירון וגלי בן חיים ועדי הקטנה...

חייגו עכשיו ונגשים גם לכם את החלום

100% הצלחה מובטחת!

054-871-76-17

לי ולבעלי ירון היו אין סוף ניסיונות כושלים להיכנס להריון באופן טבעי. 

לאחר מכן עוד שנתיים של בזבוז זמן וכסף על רופאים בניסיון להבין מה לא בסדר איתי ולמה אני לא מצליחה להיכנס להריון, כי אני כל כך רוצה את זה. 

הזמן חלף והטיפולים התרופתיים לא עזרו. אני כמעט אבדתי תקווה. אחד הרופאים המליץ לי לעבור ניתוח להסרת מיומה, למעשה לא הייתה לי ברירה אחרת. 

התחלנו בהכנות לניתוח. אחרי הניתוח עוד יותר שקעתי בדיכאון מכיוון שיחד עם המיומה כרתו לי גם את הרחם (השחלות נשארו). אחרי זה הייתה כמעט שנה של שיקום נפשי ופיזי, בירורים שונים עם רופאים, לילות ללא שינה ברשת ופורומים בנושאים: "חיים אחרי כריתת רחם", "כריתת רחם – השלכות" וכו'. אבל כל הזמן הזה אני ובעלי ירון לא הפסקנו לחשוב על ילד משלנו, על הזכות לגדל אותו, לחנך, לשמור עליו, ללמד אותו...כשאנחנו נזכרים עכשיו בתקופה ההיא לשנינו יש עדיין דמעות בעניים, בעצם כמו אז, אבל עכשיו הם "מסוג אחר"...

 

המשכנו לחלום, כי השחלות שלי נשמרו אחרי הניתוח. התחלנו לחפש באינטרנט. דבר ראשון שלמדנו עליו הוא הפריה חוץ גופנית עם אם פונדקאית כי זאת הייתה ההזדמנות היחידה שלנו להביא ילד לעולם עם המטען הגנטי שלנו. הגיע הזמן להחליט איפה נעשה את זה.

אחרי טראומה כזאת גדולה מטיפולים כושלים בארץ ובעיות בירוקרטיות בתחום הפונדקאות בארץ החלטנו לעבור תהליך בחו"ל.

מצאנו את המרכז סורוגייט שגם קיבלנו המלצות עליו, התקשרנו וקבענו פגישת יעוץ. אני נורא דאגתי - ואם זה לא יצליח? או משהו ישתבש בדרך? ירון הרגיע אותי.

 

ביום ושעה שקבענו הגענו למשרדים של המרכז בראשון לציון.

נפגשנו עם אישה מאוד נחמדה בשם אולגה, נכנסו למשרד שלה. אמפטית, חברותית, מבינה. הרגשתי שאנחנו במקום הנכון.

אחרי הכרות עם הסיפור שלנו קיבלנו מענה לכל השאלות, הבנו את כל השלבים של התהליך, קיבלנו מידע על הקליניקה, על תהליך בחירת האם פונדקאית, על ההיבט המשפטי של התהליך, על צוות המומחים הגדול שכולו שם בשבילנו.

המנהל הרפואי של המרכז דר טוניצקי (איש מדהים) נתן לי מרשמים להשראת הביוץ וקבע לי תאריך לבדיקה הבאה. השלב הבא היה מפגש עם עורכי הדין של המרכז בשביל יעוץ וליווי משפטי. עברנו על ההסכמים שהיה עלינו לחתום עליהם וקיבלנו הסבר מפורט ביותר על משמעותו של כל אחד מהם.

אחרי הבנה מלאה של הצד הרפואי והמשפטי של התכנית והתחלה של ההכנות שלי, התחלנו בתהליך של בחירת אם פונדקאית. כל החרדות שלי אחרי כל מה שמצאתי באינטרנט והסיפורים השונים על כל מה שקשור לאימהות פונדקאיות נעלמו לי אחרי שהבנתי שיש מי שדואג להכל והתפקיד שלי הוא רק לבחור. 

קיבלתי מספר שאלונים של אימהות פונדקאיות פוטנציאליות. בחרנו אחת מהן ואפילו עשינו איתה ראיון ראשוני בסקייפ. אחרי שהאם הפונדקאית שבחרנו נשלחה לבדיקות רפואיות בקליניקה בטביליסי שרק הרופא שלנו – דר טוניצקי היה צריך לאשר שהכל תקין. בסיום הבדיקות ולאחר אישור של דר טוניצקי, חתמנו על הסכם עם מרכז סורגייט, עברנו על ההסכם עם האם פונדקאית שנעשה עבורנו על ידי צוות עורכי הדין של המרכז עם פירוט מלא של תנאי התשלום, ההתחייבויות של האם הפונדקאית, ביטוחים וכו' ויצאנו לדרך.

 

בתאום בין המנהל הרפואי שלנו – דר טוניצקי לבין הרופאים בקליניקה בטביליסי, הגענו לגאורגיה על מנת לעבור את החלק הרפואי של התכנית. מרגע הנחיתה של המטוס היינו עם ליווי צמוד ואישי על ידי הצוות של מרכז סורוגייט בטביליסי (תודה מיוחדת לגאורגי ולאון שדאגו לנו מעל הציפיות), נפגשנו עם האם הפונדקאית שלנו, עם עורך הדין המקומי של המרכז, סיימנו את הנושאים המשפטיים החשובים ו.... עשינו את זה. בהחזרה הראשונה קיבלנו הריון.

כל החוויה הזאת בטביליסי עם הליווי המלא של צוות מרכז סורוגייט הייתה פשוט קסומה. לא זוכרת דבר אחד שהיה לי לא ברור או משהו שדאגתי לו. פה בארץ קיבלנו מלווה אישית – נטלי, שטיפלה בכל הנושאים של התוכנית שלנו, אישה מקסימה. רוצה לציין במיוחד את סבלנותה, אחריותה, ותמיכתה הקבועה, אשר היו כל כך חשובים לנו. חוץ מזה היתה לי גם תחושה שאני מכירה אותה מזמן ושהיא חברה וותיקה וטובה שלי. בזכותה תמיד ידענו מה קורה עם האם הפונדקאית שלנו, איך עובר היום שלה, איך היא שומרת על שינה ותזונה נכונים.

אנחנו יודעים גם שעם האם הפונדקאית לאורך כל ההיריון עבד גם פסיכולוג וביום יום טיפל גם צוות של המרכז בטביליסי.

 

התחלנו לספור את חודשי ההיריון, בקשר יום יומי עם נטלי שהרגיעה אותנו כל הזמן. בשבוע ה 15 נודע לנו מינו של הילד שלנו – זאת תהיה בת. ופתאום הבנו שלא חשבנו על שמותהחלטנו לא להיות נוכחים בלידה עצמה בחדר הלידה. אולי הרבה לא יבינו אבל אני חושבת שבעל לא צריך להיות נוכח בלידה ואם כן אז רק בלידה של אשתו.

הלידה עברה מצוין, טבעי, בלי עיקובים וסיבוכים, תודה לאל.

המפגש עם התינוקת שלנו.... להגיד שאני וירון היינו מאושרים – זה לא להגיד כלום. אני עד עכשיו זוכרת את הרגע הזה, איך החזקתי אותה על הידיים שלי, מנשקת אותה וירון עומד ובוכה. מהיום ההוא נהינו משפחה מאושרת, כל הבעיות והכישלונות נשארו בעבר הרחוק והחיים שלנו קיבלו משמעות אחרת.

רוצה לאחל לכל אחד: תאהבו אחד את השני, תעריכו כל דקה עם הקרובים לליבכם, תתמכו אחד בשני ואף פעם, אבל אף פעם אל תוותרו, כל עוד יש טיפת תקווה לעתיד מאושר.

לכל הצוות הגדול של המרכז לתכנון משפחה סורוגייט תודה ענקית על מה שאתם עושים, על עזרתכם ותמיכתכם האין סופית. תודה גם לאם הפונדקאית שעשתה את זה בשבילינו ועזרה לבת שלנו להיוולד! תודה רבה לכולכם! נהיתם בשבילנו משפחה

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני:

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה:

This field is required.

054-871-76-17

03-376-0778